O Firmie Supportech

Supportech to wsparcie techniczne oraz działania z zakresu serwisu dla wielu systemów zainstalowanych w obiektach takich jak: hale magazynowe, produkcyjne, budynki użyteczności publicznej i inne.
Działając na zlecenie wielu znanych producentów, administratorów i inwestorów wykonujemy kompleksowe usługi serwisu, konserwacji, sprzedaży oraz montażu urządzeń na najwyższym poziomie technicznym. Profesjonalnie przeszkoleni pracownicy w połączeniu z pełnym zapleczem części zamiennych, aparaturą pomiarową i diagnostyczną w szybki i trafny sposób są w stanie wykryć przyczynę awarii, a następnie ją usunąć. Na co dzień korzystamy z wiedzy i ogromnego doświadczenia naszych kooperantów, których dobieramy w bardzo staranny sposób. Potwierdzenie fachowości oraz zaufania ze strony producentów stanowią liczne certyfikaty, autoryzacje i zaświadczenia.
Długotrwała obecność na rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam stworzyć ofertę dopasowaną do wymagań klientów oraz ich obiektów. Tworząc kompleksowe pakiety usług gwarantujemy możliwie najlepszą jakość połączoną z bardzo atrakcyjna ceną.

Działamy zarówno na zlecenia indywidualne, jak i uczestniczymy w przetargach i aukcjach. Przede wszystkim budujemy jednak kompleksowe umowy współpracy, oferując pakiet wartości dodanych takich jak m.in. udzielanie gwarancji wtórnych na urządzenia które gwarancję utraciły lub ich okres minął.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM